Филтри -

Машини за складирање Yale од Холандија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Машини за складирање Yale од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2016 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 50 €
Електричен палетар
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Електричен влекач
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 7367 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 0.98 м
Година 2014 Километража 4248 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 4990 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 2816 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража 6961 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Yale MS12X-2968
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2007 Километража 3203 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2006 Километража 3979 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2007 Километража 4784 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
палетен вилушкар Yale MSC10 палетен вилушкар Yale MSC10 палетен вилушкар Yale MSC10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 482 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 539 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 4000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.16 м
Година 2013 Километража 478 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
2.450 €
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.18 м
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.695 €
Рачен виљушкар
Носивост 1600 кг Должина на вилушка 1.8 м
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 0.98 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2015 Километража 5996 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се