Филтри -

Машини за складирање Yale од Литванија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање Yale од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2720 кг Висина на подигање 0.22 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 120 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2019 Километража 6159 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2018 Километража 2293 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
700 € Со вклучен ДДВ
Палетен вилушкар
Година 06/1997 Километража Сила
Литванија, Vijoliai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се