Филтри -

Машини за складирање од Австрија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за складирање од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен влекач Steinbock EFW 0,4 електричен влекач Steinbock EFW 0,4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 400 кг
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
200 € Без ДДВ
Количка со две тркала
Носивост 300 кг
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
330 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.985 м
Година 2017 Километража 1008 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2019 Километража 8178 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.17 м
Година 2013 Километража 5958 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 0.21 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 7025 м/ч Сила
Австрија
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се