Филтри -

Машини за складирање - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

13 огласа: Машини за складирање - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2020 Километража 96 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1914 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2017 Километража 1684 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2078 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 398 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2857 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 3109 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар Linde L10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2 м
Година 2015 Километража 3182 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 1135 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 2025 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 2781 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи