Филтри -

Машини за складирање од Данска

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

44 огласа: Машини за складирање од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 295,10 € DKK 2.200 DKK
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Рачен виљушкар
Година 1970-01-01 Километража Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2017 Километража Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција 308,50 € DKK 2.300 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 764,50 € DKK 5.700 DKK
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година 2015 Километража 1298 м/ч Сила
Данска, Storvorde
количка со две тркала Sækkevogn til mursten количка со две тркала Sækkevogn til mursten
2
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Количка со две тркала
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 67,06 € DKK 500 DKK
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.54 м
Година 2002 Километража 894 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 201,20 € DKK 1.500 DKK
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2006 Километража Сила
Данска, Storvorde
електричен палетар Linde T16/1152 електричен палетар Linde T16/1152 електричен палетар Linde T16/1152
3
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Електричен палетар
Висина на подигање 210 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2018 Километража 249 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 13,41 € DKK 100 DKK
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 1996 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 348,70 € DKK 2.600 DKK
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.93 м
Година 2015 Километража 754 м/ч Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 5.1 м
Година Километража 827 м/ч Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
аукција 617 € DKK 4.600 DKK
Магацинска скала
Година 1970-01-01 Километража Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција 40,24 € DKK 300 DKK
Рачен виљушкар
Година 1970-01-01 Километража Сила
Данска, Østbirk
Контактирајте го продавачот
аукција 549,90 € DKK 4.100 DKK
Количка со платформа
Носивост 500 кг
Година 2008 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 442,60 € DKK 3.300 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Fyn
електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133 електричен палетар Linde D12SP/133
3
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Електричен палетар
Висина на подигање 2424 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2017 Километража 4392 м/ч Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174 палетен вилушкар Linde L14R/1174
3
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Палетен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3244 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2019 Километража Сила
Данска, Dania
палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133 палетен вилушкар Linde L14AP/133
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Палетен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4266 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2013 Километража 3376 м/ч Сила
Данска, Dania
Контактирајте го продавачот
аукција 1.241 € DKK 9.250 DKK
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година 2006 Километража Сила
Данска, Sønderjylland
Контактирајте го продавачот
402,40 € DKK 3.000 DKK
Палетен вилушкар
Гориво електро
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Контактирајте го продавачот
аукција 147,50 € DKK 1.100 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 228 € DKK 1.700 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 134,10 € DKK 1.000 DKK
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 40,24 € DKK 300 DKK
Палетни сталажи
Носивост 2200 кг
Година Километража Сила
Данска, Fyn
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се