Филтри -

Машини за складирање од Франција

Резултати од пребарување: 638 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

638 огласа: Машини за складирање од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2015 Километража 1294 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 145 м/ч Сила
Франција, Escaudain
електричен палетар Hangcha CBD30-AC2-i
1
Контактирајте го продавачот
7.929 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2.4 м
Година 2015 Километража 4282 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Hangcha CBD20-AC2-i
1
Контактирајте го продавачот
7.465 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Hangcha CBD20-AC2S-i
1
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Количка со платформа
Година 01/1999 Километража Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
електричен палетар Hangcha CBD20-AC2-L
1
Контактирајте го продавачот
7.151 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.573 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 10000 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L
2
Контактирајте го продавачот
10.966 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Hangcha CBD20-AC2
1
Контактирајте го продавачот
5.665 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
електричен палетар Hangcha CBD20-AC2
1
Контактирајте го продавачот
5.665 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
12.706 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
17.676 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 2 м
Година 2017 Километража 2008 м/ч Сила
Франција, Senlis
електричен палетар BT C681 електричен палетар BT C681 електричен палетар BT C681
3
Контактирајте го продавачот
аукција 575 € Без ДДВ
Електричен палетар
Гориво електро
Година 2008 Километража 1889 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража 2731 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража 3612 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража 2982 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2014 Километража 760 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AEC1
1
Контактирајте го продавачот
9.653 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 1.620 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година 2009 Километража 893 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 2629 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC1
1
Контактирајте го продавачот
9.793 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1436 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 638 огласа
Прикажи
Претплати се