Филтри -

Машини за складирање од Германија

Резултати од пребарување: 1920 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1920 огласа: Машини за складирање од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Магацинска скала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2925 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар Still EXV-12 палетен вилушкар Still EXV-12
2
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2009 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар Still EGV-S14LBi
1
Контактирајте го продавачот
4.760 €
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.28 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар Jungheinrich HC10G52
1
Контактирајте го продавачот
950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1988 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
палетен вилушкар HC CDD20-AC1S
1
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.74 м
Година 2014 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1996 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 650 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.2 м
Година 2013 Километража 4761 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
7.990 €
Рачен виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2015 Километража 752 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2344 м
Година 2007 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м
Година 2018 Километража 600 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
269 €
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2021 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Електричен влекач
Носивост 150 кг Гориво електро
Година 2012 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.6 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
електричен палетар Jungheinrich ERE 22G
1
Контактирајте го продавачот
1.100 €
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.22 м
Година 2004 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
електричен влекач Tecna VT7A електричен влекач Tecna VT7A електричен влекач Tecna VT7A
3
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Германија, Groß Schwülper
Контактирајте го продавачот
22.980 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2013 Километража 5615 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.43 м Должина на вилушка 0.95 м
Година 2016 Километража 887 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1551 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1767 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2018 Километража 1951 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м
Година 2013 Километража 1126 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.980 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 969 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1920 огласа
Прикажи
Претплати се