Филтри -

Машини за складирање од Холандија

Резултати од пребарување: 922 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

922 огласа: Машини за складирање од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.250 €
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225 електричен палетар Jungheinrich ERE225
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 7723 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1999 Километража 11500 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
аукција 375 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 4834 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
количка со платформа Fetra Dubbele etagewagen количка со платформа Fetra Dubbele etagewagen количка со платформа Fetra Dubbele etagewagen
3
Контактирајте го продавачот
аукција 10 €
Количка со платформа
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Harskamp
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
палетни сталажи Overtoom палетни сталажи Overtoom палетни сталажи Overtoom
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
палетни сталажи палетни сталажи палетни сталажи
3
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Холандија, Siebengewald
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 2084 м/ч Сила
Холандија, IJsselmuiden
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 500 кг
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2017 Километража 9304 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2004 Километража 3775 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1302 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен влекач
Носивост 7000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 7981 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Палетен вилушкар
Висина на подигање 0.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.09 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.795 €
Палетен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 2.99 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
995 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.2 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Палетен вилушкар
Висина на подигање 0.75 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
2.395 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 922 огласа
Прикажи
Претплати се