Филтри -

Машини за складирање од Италија

Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

177 огласа: Машини за складирање од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2009 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2011 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
палетни сталажи PASSERELLE PER SCAFFALI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
палетни сталажи SCAFFALATURA VARIE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен палетар
Година 2022 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14 палетен вилушкар Linde L14
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.45 м
Година 2013 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12 палетен вилушкар Linde L 12
3
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Beinette
палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B палетен вилушкар Linde L 10 B
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1.6 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Beinette
електричен влекач Linde P30 електричен влекач Linde P30 електричен влекач Linde P30
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Електричен влекач
Година 2017 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Палетен вилушкар
Носивост 1.2 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 160 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.6 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
магацинска скала KOLLMAX QTY OF 5 LADDERS OTHER
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Магацинска скала
Година 2023 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 177 огласа
Прикажи
Претплати се