Филтри -

Машини за складирање од Литванија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Машини за складирање од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 900 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 2720 кг Висина на подигање 0.22 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 120 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 225 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Литванија, Kretingalė
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови рачен виљушкар STAXX ACBF нови рачен виљушкар STAXX ACBF нови рачен виљушкар STAXX ACBF
3
Контактирајте го продавачот
260 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
рачен палетен вилушкар со вага Staxx WH-25ES рачен палетен вилушкар со вага Staxx WH-25ES рачен палетен вилушкар со вага Staxx WH-25ES
3
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Рачен палетен вилушкар со вага
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
1.150 € Без ДДВ
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale палетен вилушкар Yale
3
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14 палетен вилушкар Yale mr14
3
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2019 Километража 6159 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2018 Километража 2293 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
палетни сталажи Kita Lentynos eglutes за делови палетни сталажи Kita Lentynos eglutes за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетни сталажи
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
700 € Со вклучен ДДВ
Палетен вилушкар
Година 06/1997 Километража Сила
Литванија, Vijoliai
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се