Филтри -

Машини за складирање - Мексико

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за складирање - Мексико

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
количка со платформа Carro CWS C39
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Количка со платформа
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.777 €
Електричен палетар
Година Километража 2663 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.017 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.129 €
Електричен палетар
Носивост 2722 кг
Година Километража 692 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се