Филтри -

Машини за складирање од Португалија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Машини за складирање од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рачен виљушкар Transpaleta Semi-Eléctrica
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 15000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
ножичест палетар  PDSLT800 ножичест палетар  PDSLT800
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Носивост 800 кг Висина на подигање 1.3 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
ножичест палетар PSLT500L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножичест палетар
Носивост 500 кг Висина на подигање 0.9 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар PSES1T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар Apilador
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.125 м Ширина на вилушки 560 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен виљушкар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500 палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500 палетен вилушкар EMPILHADOR MANUAL PMS1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Ширина на вилушки 685 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен виљушкар  PPT2000ME SEMI-ELETRICO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен палетен вилушкар со вага PORTA PALETES BALANÇA IMPRESSORA 2.5T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен палетен вилушкар со вага
Носивост 2500 кг Висина на подигање 0.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар PORTANTE PES5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар Mader 1T палетен вилушкар Mader 1T палетен вилушкар Mader 1T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар PMS1000 палетен вилушкар PMS1000 палетен вилушкар PMS1000
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар 15FLEX_24V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен виљушкар
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен палетар Transpaleta 1.5T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен палетен вилушкар со вага
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен палетен вилушкар со вага
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
рачен виљушкар Transpaleta eléctrica рачен виљушкар Transpaleta eléctrica рачен виљушкар Transpaleta eléctrica
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар MADER палетен вилушкар MADER палетен вилушкар MADER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
палетен вилушкар палетен вилушкар
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се