Филтри -

Машини за складирање од Романија

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

90 огласа: Машини за складирање од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2001 Километража 4724 м/ч Сила
Романија
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1-REL891
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 1040 м/ч Сила
Романија
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MJ-SZ
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Романија, Arges
рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida рачен виљушкар Stöcklin Made in Elvetia cu ridicare rapida
3
Контактирајте го продавачот
152 € Без ДДВ
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Романија, Medias
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
палетни сталажи Racks палетни сталажи Racks
2
Контактирајте го продавачот
аукција 300 €
Палетни сталажи
Година Километража Сила
Романија, Martelange
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 40 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Романија, Medias
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 70 €
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Романија, Medias
Troostwijk Auctions
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2015 Километража 663 м/ч Сила
Романија, Tihau
Контактирајте го продавачот
3.845 € RON 19.120 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.11 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 9723 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.149 € RON 20.630 RON
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.78 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1988 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.442 € RON 22.090 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.6 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.645 € RON 23.100 RON
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
6.365 € RON 31.650 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови палетен вилушкар Jungheinrich EJC M10ZT
1
Контактирајте го продавачот
4.544 € RON 22.590 RON
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.353 € RON 26.620 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 180 мм
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.363 € RON 26.670 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 6 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
16.900 € RON 84.040 RON
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2022 Километража 127 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.553 € RON 22.640 RON
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1014 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2018 Километража 1417 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Година 2018 Километража 1587 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен палетен вилушкар со вага
Висина на подигање 2.93 м
Година 12/2018 Километража 3893 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.363 € RON 26.670 RON
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 55 мм
Година 2016 Километража 13501 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.567 € RON 27.680 RON
Електричен палетар
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.12 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 8140 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се