Филтри -

Машини за складирање од Украина

Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

147 огласа: Машини за складирање од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.300 US$ EUR ≈ 2.101 €
Рачен виљушкар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.12 м Ширина на вилушки 685 мм
Година 11/2020 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
294,60 € UAH 11.900 UAH
Рачен виљушкар
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
1.559 € UAH 63.000 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2021 Километража Сила
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
7.072 € UAH 285.700 UAH
Палетен вилушкар
Година 2009 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
316,80 € UAH 12.800 UAH
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
267,30 € UAH 10.800 UAH
Рачен виљушкар
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
2.267 € UAH 91.580 UAH
Електричен влекач
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
309,40 € UAH 12.500 UAH
Рачен виљушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 0.2 м Ширина на вилушки 60 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
нови електричен палетар Clark LWio15
1
Контактирајте го продавачот
1.999 US$ EUR ≈ 1.826 €
Електричен палетар
Висина на подигање 187 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови палетен вилушкар Clark WSX10
1
Контактирајте го продавачот
7.150 US$ EUR ≈ 6.530 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови палетен вилушкар Niuli CTY-EН1.5/2.5М
1
Контактирајте го продавачот
974,60 € UAH 39.380 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 2500 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови рачен виљушкар Clark GS-PRO-2.5T
1
Контактирајте го продавачот
595 US$ EUR ≈ 543,40 €
Рачен виљушкар
Висина на подигање 495 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен палетар JAC CBD15
1
Контактирајте го продавачот
1.559 € UAH 63.000 UAH
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Должина на вилушка 1115 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
електричен палетар Hyster P1.8 електричен палетар Hyster P1.8
2
Контактирајте го продавачот
2.100 US$ EUR ≈ 1.918 €
Електричен палетар
Година 2006 Километража 2 м/ч Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.6 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1150 кг Висина на подигање 2.6 м
Година 2010 Километража 42 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рачен виљушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 0.2 м Ширина на вилушки 50 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
396 € UAH 16.000 UAH
Рачен виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.2 м Ширина на вилушки 50 мм
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
палетен вилушкар Leistunglift SFH 1016
1
Контактирајте го продавачот
903,50 € UAH 36.500 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2021 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
913,40 € UAH 36.900 UAH
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 1.6 м
Година Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.937 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Dnipro
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 147 огласа
Прикажи
Претплати се