Филтри -

Палетни вилушкари

Резултати од пребарување: 2006 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2006 огласа: Палетни вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 110 290 ZT
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2008 Километража 661 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Linde L 12 1172 палетен вилушкар Linde L 12 1172 палетен вилушкар Linde L 12 1172
3
Контактирајте го продавачот
9.550 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 191 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 4860 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м
Година 2018 Километража 1683 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.68 м Ширина на вилушки 580 мм
Година 2016 Километража 47 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-I палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-I
2
Контактирајте го продавачот
13.244 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 350 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 1989 Километража 6295 м/ч Сила
Белгија, Geetbets
палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220 палетен вилушкар Jungheinrich EJD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 4527 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 13 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4077 м/ч Сила
Португалија, Anadia
нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M
3
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
8.590 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
4.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
аукција 147,50 € DKK 1.100 DKK
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.14 м
Година Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Vianen
нови палетен вилушкар TOR Industries Vollelektrischer Hubstapler 1.5 t 5.6 m CDDK15-III mit Plattform
1
Контактирајте го продавачот
7.724 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
1 година на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.120 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
1 година на Forkliftonline
аукција 500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Linde L 10 1172 палетен вилушкар Linde L 10 1172 палетен вилушкар Linde L 10 1172
3
Контактирајте го продавачот
9.170 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 147 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 121 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.84 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2020 Километража 58 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 2630 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2006 огласа
Прикажи