Филтри -

Палетни вилушкари ABC

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Палетни вилушкари ABC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 704,30 € DKK 5.250 DKK
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.85 м
Година 1985 Километража Сила
Данска, Fyn
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се