Филтри -

Палетни вилушкари Ameise

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Палетни вилушкари Ameise

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.442 € RON 22.090 RON
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.6 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
3.745 € RON 18.620 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.239 € RON 21.080 RON
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
палетен вилушкар Ameise PSE1.0 палетен вилушкар Ameise PSE1.0 палетен вилушкар Ameise PSE1.0
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Ширина на вилушки 550 мм
Година 2020 Километража 32 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се