Филтри -

Палетни вилушкари BT од Белгија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

19 огласа: Палетни вилушкари BT од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.750 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 2441 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2016 Километража 4101 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2013 Километража 563 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 5693 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2013 Километража 1958 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2013 Километража 1537 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 2016 Километража 216 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2013 Километража Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.75 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2016 Километража 1495 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.1 м
Година 03/2017 Километража 1944 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.8 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.1 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се