Филтри -

Палетни вилушкари BT од Данска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Палетни вилушкари BT од Данска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.073 € DKK 8.000 DKK
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 1990 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.409 € DKK 10.500 DKK
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година 1985 Километража Сила
Данска, Copenhagen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 1.040 € DKK 7.750 DKK
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2009 Километража Сила
Данска, Midtjylland
Контактирајте го продавачот
аукција 704,30 € DKK 5.250 DKK
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 1997 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
аукција 429,30 € DKK 3.200 DKK
Гориво електро Висина на подигање 3.35 м
Година 1996 Километража Сила
Данска, Fyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се