Филтри -

Палетни вилушкари BT од Германија

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

63 огласа: Палетни вилушкари BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2012 Километража 4401 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
8.490 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2015 Километража 2354 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
6.490 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2772 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
6.490 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2017 Километража 2429 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2015 Километража 534 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
7.450 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 5981 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.490 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 7680 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.290 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.4 м
Година 2016 Километража 3559 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
7.750 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2013 Километража 1802 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.290 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м
Година 2016 Километража 5966 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.490 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.1 м
Година 2016 Километража 4443 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.290 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 7539 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.290 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 7221 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
8.650 €
Носивост 1450 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 5995 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2016 Километража 2258 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.290 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 5063 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2011 Километража 4000 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.73 м
Година 2012 Километража 4764 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2011 Километража 3748 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м
Година 2009 Километража 2409 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.750 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.55 м
Година 2015 Километража 1859 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3255 м
Година 2012 Километража 208 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2013 Километража 907 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2009 Километража 2930 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2009 Километража 3058 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Претплати се