Филтри -

Палетни вилушкари BT од Германија

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

42 огласа: Палетни вилушкари BT од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 739 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1580 м
Година 2012 Километража 1647 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 663 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 1997 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 2017 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1643 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.68 м
Година 2015 Километража 2320 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м
Година 2011 Километража 6809 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.47 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2115 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1553 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 5 км/ч
Година 07/2010 Километража 2703 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2013 Километража 1500 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1445 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.58 м
Година 2012 Километража 3264 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 1700 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2011 Километража 1311 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 3900 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2873 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 1455 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
4.480 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 2125 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.480 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 1080 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
2.480 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 3185 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.480 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.9 м
Година 2014 Километража 1725 м/ч Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.680 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 1145 м/ч Сила
Германија, Bremen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи