Филтри -

Палетни вилушкари BT од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Палетни вилушкари BT од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.75 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2004 Километража 3775 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Sneek
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1252 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1272 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1257 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1265 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1225 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1239 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1246 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1269 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1229 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1235 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 1264 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м Слободен од 1580 мм
Година 2014 Километража 1259 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м Слободен од 1580 мм
Година 2014 Километража 1274 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 475 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година Километража 326 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.7 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2011 Километража 1251 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
2.550 €
Висина на подигање 1.58 м
Година Километража Сила
Холандија, Blije
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м
Година 2016 Километража 2441 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м
Година 2016 Километража 2533 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
аукција 100 €
Година Километража Сила
Холандија, Leeuwarden
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Висина на подигање 1.58 м
Година Километража 252 м/ч Сила
Холандија, Ede gld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1083 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
3.350 €
Гориво електро Висина на подигање 1.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 1256 м/ч Сила
Холандија, Veen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се