Филтри -

Палетни вилушкари BT од Шпанија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Палетни вилушкари BT од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2012 Километража 338 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 5901 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 6623 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 2015 Километража 711 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SPE 160 L
1
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 4998 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 140
1
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.46 м
Година 2017 Километража 2034 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 100
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2012 Километража 296 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SPE 120
1
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 5618 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 120
1
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 5346 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 100
1
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 1546 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 100
1
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 495 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар BT SWE 100
1
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2015 Километража 1031 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се