Филтри -

Палетни вилушкари BT од Шведска

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Палетни вилушкари BT од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 88,98 € SEK 1.000 SEK
Носивост 1250 кг
Година 1992 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
палетен вилушкар BT Truck - BT Staxio SWE080L säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција 4,45 € SEK 50 SEK
Носивост 800 кг
Година Километража Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.15 м
Година Километража Сила
Шведска, Jönköping
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се