Филтри -

Палетни вилушкари BT од Унгарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Палетни вилушкари BT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар BT SWE20D  V-3508 палетен вилушкар BT SWE20D  V-3508 палетен вилушкар BT SWE20D  V-3508
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267 палетен вилушкар BT S10   V-3267
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.71 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.35 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се