Филтри -

Палетни вилушкари Baka

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Палетни вилушкари Baka

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2000 Километража 1235 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Baka Baka el truck
1
Контактирајте го продавачот
402,10 € DKK 3.000 DKK
Гориво електро
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 2800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.83 м
Година 2019 Километража 4 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 1999 Километража 80 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1625 мм
Година 2013 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи