Филтри -

Палетни вилушкари Balkancar

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Палетни вилушкари Balkancar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 630 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Balkancar EV351   V-3598 палетен вилушкар Balkancar EV351   V-3598 палетен вилушкар Balkancar EV351   V-3598
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 630 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се