Филтри -

Палетни вилушкари Clark

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Палетни вилушкари Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетен вилушкар Clark WSX10
1
Контактирајте го продавачот
7.150 US$ EUR ≈ 6.530 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3200 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 1447 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Брзина 5.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
8.590 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
4.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.315 м Брзина 4.8 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M
3
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
5.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2022 Километража Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.07 м
Година 2021 Километража 155 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.41 м
Година 2021 Километража 169 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се