Филтри -

Палетни вилушкари Clark од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Палетни вилушкари Clark од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.990 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Брзина 5.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
8.590 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Брзина 5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
4.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.315 м Брзина 4.8 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
5.590 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M нови палетен вилушкар Clark WS 10 M
3
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.6 м Брзина 4.5 км/ч
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се