Филтри -

Палетни вилушкари Crown

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Палетни вилушкари Crown

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 2882 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2001 Километража 4724 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2483 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2007 Километража 2716 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WE2000-1,25TL палетен вилушкар Crown WE2000-1,25TL палетен вилушкар Crown WE2000-1,25TL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 1995 Километража 817 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1150 кг Висина на подигање 2.6 м
Година 2010 Километража 42 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2004 Километража 2790 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Гориво електро
Година 2013 Километража 500 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3763 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 0.91 м
Година 2014 Километража 1866 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WF3000 1.2 палетен вилушкар Crown WF3000 1.2
2
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.93 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Висина на подигање 3.23 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.79 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2017 Километража 6084 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3170 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2005 Километража 4035 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2799 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1100 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 4493 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.96 м
Година 2010 Километража 2650 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3653 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2014 Километража 118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.33 м
Година 2008 Километража 618 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.44 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 9109 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се