Филтри -

Палетни вилушкари Crown од Франција

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Палетни вилушкари Crown од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3170 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1100 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 4493 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 2799 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.33 м
Година 2008 Километража 618 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.96 м
Година 2010 Километража 2650 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4025 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2005 Километража 4035 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2013 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.44 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 9109 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.95 м
Година 2011 Километража 1118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3653 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.22 м
Година 2013 Километража 8134 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2008 Километража 4857 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2014 Километража 118 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2012 Километража 777 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WE2300-16 палетен вилушкар Crown WE2300-16 палетен вилушкар Crown WE2300-16
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2483 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Crown WE2300-16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м
Година 2012 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.67 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3763 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м Должина на вилушка 0.91 м
Година 2014 Километража 1866 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3661 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 3451 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се