Филтри -

Палетни вилушкари Doosan

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Палетни вилушкари Doosan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар Doosan BSL 16 N 7
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м
Година 2022 Километража 355 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Холандија, Ede gld
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.299 €
Носивост 1250 кг Гориво електро Висина на подигање 3.2 м
Година 2018 Километража 41 м/ч Сила
Германија, Eltmann

Други марки во делот "Палетни вилушкари"

нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC2S-L нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC2S-L
2
Контактирајте го продавачот
10.254 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
аукција 2.200 €
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Horst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 1.500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14 палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14 палетен вилушкар Jungheinrich ERCz14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2009 Километража 4493 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 4548 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 1526 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
аукција 2.500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z палетен вилушкар Jungheinrich ERC216z
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 9823 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
аукција 500 €
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Cruquius
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.46 м
Година 2012 Километража 1735 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.560 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.76 м
Година 2017 Километража 1093 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 3640 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.42 м
Година 2011 Километража 1230 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2015 Километража 3936 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.480 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.85 м
Година 2012 Километража 4941 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 12/2015 Километража Сила
Германија, Hiddenhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи