Филтри -

Палетни вилушкари ENERGY LIFT

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Палетни вилушкари ENERGY LIFT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетен вилушкар ENERGY LIFT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Ширина на вилушки 550 мм
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, Bursa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се