Филтри -

Палетни вилушкари EP Equipment од Холандија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Палетни вилушкари EP Equipment од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.395 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122 палетен вилушкар EP Equipment EST122
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Zaltbommel

Други марки во делот "Палетни вилушкари од Холандија"

палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220 палетен вилушкар Jungheinrich ERD220
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 2439 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м
Година 2019 Километража 7271 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 800 мм
Година 2019 Километража 8801 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2017 Километража 5522 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.68 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 1408 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.850 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.08 м
Година 2013 Километража 4678 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.65 м
Година 2002 Километража 1595 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 2020 Километража 2742 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3 м
Година 2004 Километража 2113 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2008 Километража 1005 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.51 м
Година 2007 Километража 714 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.5 м
Година 2012 Километража 7373 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.345 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 2.7 м
Година 2022 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 3289 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.25 м
Година 2018 Километража 3307 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.63 м
Година 2012 Километража 4062 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2005 Километража 5795 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м
Година 2017 Километража 6116 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.55 м
Година 2015 Километража 286 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 3.33 м
Година 2018 Километража 3949 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.35 м
Година 2018 Километража 3307 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2018 Километража 6459 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи