Филтри -

Палетни вилушкари FAC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Палетни вилушкари FAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
1.995 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 60 м/ч Сила
Холандија, Sneek
палетен вилушкар FAC 4VR 2510
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2011 Километража 330 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар FAC палетен вилушкар FAC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража Сила
Германија, Dabergotz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се