Филтри -

Палетни вилушкари Fenwick

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Палетни вилушкари Fenwick

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2017 Километража 608 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м
Година 2011 Километража 1316 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 510 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 2012 Километража 10500 м/ч Сила
Франција
палетен вилушкар Fenwick XG12 палетен вилушкар Fenwick XG12 палетен вилушкар Fenwick XG12
3
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.7 м
Година Километража Сила
Шпанија, Langreo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се