Филтри -

Палетни вилушкари Gençgüçsan

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Палетни вилушкари Gençgüçsan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001 нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001 нови палетен вилушкар Gençgüçsan G-AK001
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, ISPARTA/MERKEZ

Other makes in the section "Палетни вилушкари"

палетен вилушкар Jungheinrich EJC112 палетен вилушкар Jungheinrich EJC112 палетен вилушкар Jungheinrich EJC112
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 3935 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.790 € GBP 17.720 GBP
Носивост 2350 кг Висина на подигање 2.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2020 Километража 3094 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 683 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 150 кг Гориво електро Висина на подигање 2.1 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
аукција 950 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3703 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2460 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 550 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 2332 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3737 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.8 м
Година 2001 Километража 619 м/ч Сила
Германија, Dortmund
аукција 400 €
Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Hereclean
Troostwijk Auctions
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 1.5 м Должина на вилушка 0.11 м
Година 2014 Километража 5318 м/ч Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
1.600 € Без ДДВ
Висина на подигање 1.55 м
Година 2007 Километража 1379 м/ч Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Шведска, Norrköping
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.74 м
Година 2020 Километража 28 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 3163 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
300 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 US$ EUR ≈ 4.105 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 560 мм Брзина 4.5 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
4.450 €
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
350 €
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража 1330 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи