Филтри -

Палетни вилушкари Goodsense

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Палетни вилушкари Goodsense

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.994 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
3.150 US$ EUR ≈ 2.905 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м
Година 12/2021 Километража Сила
Украина, Dnipro
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се