Филтри -

Палетни вилушкари HC

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Палетни вилушкари HC

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 116 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD 12-AMC1-SZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Twist
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар HC CDD12-AMC1
1
Контактирајте го продавачот
2.999 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Arges
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.5 м
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD12-A2MC2-ISZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.6 м
Година 2023 Километража 52 м/ч Сила
Германија, Twist
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи