Филтри -

Палетни вилушкари Hangcha

Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

225 огласа: Палетни вилушкари Hangcha

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC1-L
1
Контактирајте го продавачот
11.088 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.941 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AMC2
1
Контактирајте го продавачот
3.456 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.75 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CQDB16-AC2S-iJ нови палетен вилушкар Hangcha CQDB16-AC2S-iJ
2
Контактирајте го продавачот
18.673 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
10.181 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
10.181 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 77 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2 палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2
2
Контактирајте го продавачот
10.181 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 15 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови палетен вилушкар Hangcha CDD16-XT1-SI
1
Контактирајте го продавачот
10.755 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.390 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Dortmund
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-A2MC2-SZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-A2MC2-SZ
2
Контактирајте го продавачот
3.672 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-LI палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2S-LI
2
Контактирајте го продавачот
13.244 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2024 Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ нови палетен вилушкар Hangcha CDD15-A2MC2-ISZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD 12 - AC1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2022 Километража 1524 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2 м
Година 2024 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
11.483 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража 10000 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L палетен вилушкар Hangcha CDD16-AC2-L
2
Контактирајте го продавачот
10.284 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I палетен вилушкар Hangcha CDD20-AC2-I
2
Контактирајте го продавачот
11.616 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 225 огласа
Прикажи