Филтри -

Палетни вилушкари Heli

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Палетни вилушкари Heli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
нови палетен вилушкар Heli New manual pallet truck нови палетен вилушкар Heli New manual pallet truck
2
Контактирајте го продавачот
350 US$ EUR ≈ 321,40 €
Година Километража Сила
Кина
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 9630 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431 палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431 палетен вилушкар Heli CDD12  V-3431
3
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи