Филтри -

Палетни вилушкари Hyster

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Палетни вилушкари Hyster

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.37 м Должина на вилушка 1.16 м
Година 2015 Километража 1294 м/ч Сила
Франција, Senlis
палетен вилушкар Hyster S1.4 палетен вилушкар Hyster S1.4
2
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2020 Километража 440 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
палетен вилушкар Hyster S1.4AC
1
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Eschweiler
палетен вилушкар Hyster S1.4AC палетен вилушкар Hyster S1.4AC
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2015 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
аукција 1.620 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 893 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 7979 м/ч Сила
Шпанија, Castellón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража 1989 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.33 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 1030 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг
Година 2020 Километража 60 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.76 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 1276 м/ч Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Hyster S1,6  V-2526 палетен вилушкар Hyster S1,6  V-2526 палетен вилушкар Hyster S1,6  V-2526
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.99 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
палетен вилушкар Hyster s 1.0ac
1
Контактирајте го продавачот
6.489 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража Сила
Германија, De-83104 Tuntenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 3596 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C
3
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 2.97 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 549 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.84 м
Година 2021 Километража 16 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2003 Километража 3394 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 21552 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се