Филтри -

Палетни вилушкари Hyster од Германија

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

3 огласа: Палетни вилушкари Hyster од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар Hyster S1.4AC палетен вилушкар Hyster S1.4AC
2
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.8 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2015 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1460 мм
Година 2002 Километража 100 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C палетен вилушкар Hyster S1,5C
3
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.97 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 549 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching

Други марки во делот "Палетни вилушкари од Германија"

Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2829 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.58 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5570 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 4506 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
1.140 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.06 м
Година 1999 Километража 3642 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM палетен вилушкар Still EXV14/BATT.NEU/950MM
3
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.490 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2021 Километража 182 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133 палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133 палетен вилушкар Linde L 12 L AP 133
3
Контактирајте го продавачот
5.150 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 2.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2415 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
палетен вилушкар Linde L12
1
Контактирајте го продавачот
900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.93 м
Година 2003 Километража Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2989 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3082 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2921 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 3065 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 2.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2000 Километража 1235 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.92 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 4161 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 1.57 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 8488 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 869 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 619 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.39 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 25 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.27 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2018 Километража 3200 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.34 м Ширина на вилушки 560 мм
Година 2020 Километража 21 м/ч Сила
Германија, Stuhr
палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1
1
Контактирајте го продавачот
7.999 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2022 Километража 537 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173 палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173 палетен вилушкар Linde L 20 AP i 1173
3
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.03 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 331 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи