Филтри -

Палетни вилушкари Hyundai

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Палетни вилушкари Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.571 € GBP 3.100 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 1642 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се