Филтри -

Палетни вилушкари JAC

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Палетни вилушкари JAC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година Километража Сила
Романија, Iași
нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20 нови палетен вилушкар JAC STACKER CDD 20
3
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2023 Километража Сила
Португалија, Mirandela
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се