Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Белгија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2016 Километража 2103 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2009 Километража 6008 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.69 м
Година 2009 Километража 4251 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.2 м
Година 2008 Километража 6233 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2014 Километража 5144 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2005 Километража 8248 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2010 Километража 10969 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2015 Километража 18187 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.68 м
Година 2007 Километража 9162 м/ч Сила
Белгија, AALST
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се