Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Чешка Република

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2015 Километража 382 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2015 Километража 4151 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2019 Километража 6695 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.69 м
Година 2019 Километража 4693 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2014 Километража 951 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2017 Километража 500 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.54 м
Година 2017 Километража 1330 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.8 м
Година 2013 Километража 1109 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 4495 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 4639 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 5834 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2019 Километража 7261 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 4660 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2019 Километража 6233 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 6621 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.52 м
Година 2017 Километража 1899 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 1964 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 1801 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.200 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2018 Километража 5087 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 1779 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража 1710 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2014 Километража 4584 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.6 м
Година 2014 Километража 6319 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
3.300 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.54 м
Година 2018 Километража 108 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи