Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Италија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.54 м
Година 2017 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.2 м
Година 2014 Километража Сила
Италија, Brescia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.66 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 1.66 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212 палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212 палетен вилушкар Jungheinrich EJC 212
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2007 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 1000 кг
Година 2017 Километража 1606 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.54 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.2 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2003 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.9 м
Година 2012 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.5 м
Година 2018 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се