Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Романија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови палетен вилушкар Jungheinrich ERD 220 нови палетен вилушкар Jungheinrich ERD 220
2
Контактирајте го продавачот
6.783 € RON 33.760 RON
Носивост 2000 кг Висина на подигање 2.56 м
Година 2017 Километража 3023 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
1.913 € RON 9.520 RON
Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Романија, Iași
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.277 € RON 31.240 RON
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2016 Километража 1793 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
6.985 € RON 34.760 RON
Носивост 1300 кг
Година 2017 Километража 6 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
палетен вилушкар Jungheinrich ERC 212z палетен вилушкар Jungheinrich ERC 212z палетен вилушкар Jungheinrich ERC 212z
3
Контактирајте го продавачот
5.062 € RON 25.190 RON
Носивост 1200 кг Висина на подигање 3.2 м
Година 2016 Километража 9723 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
6.975 € RON 34.710 RON
Носивост 1300 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.355 € RON 26.650 RON
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.748 € RON 23.630 RON
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.9 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 4 км/ч
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.558 € RON 27.660 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
5.355 € RON 26.650 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
8.291 € RON 41.260 RON
Носивост 1300 кг Висина на подигање 2.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
2.987 € RON 14.860 RON
Носивост 1000 кг Висина на подигање 1.6 м
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
4.849 € RON 24.130 RON
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
7.289 € RON 36.280 RON
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 8217 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се