Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 110 320 ZT
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 91 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 7663 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.9 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7836 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2013 Километража 1355 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.4 м
Година 2007 Километража 1373 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.66 м
Година 2017 Километража 3812 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2015 Километража 627 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7410 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJD 220 201 ZT
1
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м
Година 2013 Километража 4012 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.5 м
Година 2007 Километража 2208 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2017 Километража 530 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 10090 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJD 118 210 ZT
1
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.1 м
Година 2017 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJD 220 205 DT
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2012 Километража 6745 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 112 290 ZT
1
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1873 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich ERD 220 201 ZT
1
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 3821 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich ESD 120 201 ZT
1
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 3315 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2016 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м
Година 2013 Километража 2219 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се