Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
палетен вилушкар Jungheinrich EJD 220 166 ZT Li-ion
1
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.66 м Должина на вилушка 1.19 м
Година 2017 Километража 5525 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.74 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2017 Километража 5305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.25 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2015 Километража 2206 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.9 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 8582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 6594 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2013 Километража 3821 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 110 290 ZT
1
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м
Година 2008 Километража 661 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2016 Километража 7121 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.400 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7414 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.66 м
Година 2017 Километража 3812 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1873 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7836 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.800 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.54 м
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м
Година 2017 Километража 7178 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 214 535 DZ
1
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2801 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 214 535 DZ
1
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.35 м
Година 2012 Километража 2941 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 112z 320 ZZ
1
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 43 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.94 м
Година 1999 Километража 12542 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 397 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona, L'Ametlla del Vallès
палетен вилушкар Jungheinrich ESD 120 201 ZT
1
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.19 м Ширина на вилушки 570 мм
Година 2019 Километража 3315 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
палетен вилушкар Jungheinrich EJC 112 320 ZZ
1
Контактирајте го продавачот
2.300 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 5234 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи