Филтри -

Палетни вилушкари Jungheinrich од Шведска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Палетни вилушкари Jungheinrich од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар Jungheinrich Truck Linde L 12 LP - 141 säljes via auktion
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Piteå
Контактирајте го продавачот
аукција 106,80 € SEK 1.200 SEK
Гориво електро Должина на вилушка 1.18 м
Година 2021 Километража Сила
Шведска, Uppsala
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се